Gyümölcsöző Együttműködés

Platform tesztelési és optimalizálási manager

Amit mi biztosan nyújtunk számodra!

  • Változatos projektek – ügyfeleink üzleti profiljai között a dohányipartól a vadvédelmen át a légiforgalomig szinte minden megtalálható, emellett projektjeinken a csapatok folyamatos mozgásban vannak, így nem kell tartanod tőle, hogy évekig ugyanazon alkalmazással kell majd foglalkoznod.
  • Friss technológiák – megoldásainkat szinte minden esetben a piacon lévő legfrissebb stabil technológiákkal valósítjuk meg, így folyamatosan naprakész és sokoldalú tudással fogsz rendelkezni.
  • Szakmai kihívások – alkalmazásaink között több olyan is található, mely a világon teljesen egyedi igényre nyújt testre szabott megoldást, ezek tervezésének és megvalósításának pedig aktív részese lehetsz.
  • Gyors fejlődés – tapasztaltabb kollégáink folyamatos mentorálása mellett sokkal gyorsabban bővítheted és mélyítheted szakmai tudásodat.
  • Karrier építés – többszintű, átlátható értékelési rendszer és éves értékelések biztosítják, hogy minden visszajelzést megkapj, ami a szakmai előmeneteledet segítheti.

Aminek a fentiek mellett még kollégánkként részese lehetsz:

  • Cégen belüli közösségi élet – közvetlen hangulatú céges rendezvények (happy friday, bográcsozás, disznóvágás, gokart és / vagy bowling verseny, laser tag, csapatépítő kirándulások, céges grill-estek, fakultatív sport és egyéb programok).
  • Rekreáció – pihenősarok babzsákokkal, csocsóasztalokkal és Guitar Hero-val.
  • Gyümölcskeddek – változatos gyümölcsválaszték minden kedden az egészséges életmód jegyében.

    Amilyen feladatok várnak rád:

  • A teszteredmények elemzése és az adatok értelmezése. Eredmények prezentálása a szervezet irányába.
  • Stratégia építése a jövőbeli tesztelési folyamatokra, a specifikálásra és a business team feladatokra vonatkozóan.
  • Stratégia építése a tesztek kivitelezéséhez, időbeli építéséhez, gyors és tényalapú teszt összegzésekhez.
  • KPI-ok meghatározása a tesztelési és egyéb folyamatokhoz.
  • Hipotézisek validációjában való aktív részvétel. Felmérni azokat a lehetőségeket, eshetőségeket, amelyek hatással lehetnek a tesztelési folyamatokra, teljesítményre, s ezeket validálni.
  • A stakeholder csapatok támogatása a lehetőségek át-/újragondolásában, visszajelzést biztosítani számukra.
  • A tesztelt oldalak terheltségének megértése, a problémás területek analizálása. Megoldási csomagok kidolgozása a hatékonyabb működés érdekében.
  • Tesztelési tervezeteket készíteni, támogatni a digitális élmény optimalizálásának céljából.
  • Validálni és meghatározni a teszteléshez kapcsolódó KPI mutatókat. Megérteni a tesztelési folyamatokat és adatokat.
  • Tesztelési képességek és technológiák azonosítása.
  • Teszt analízis. AB, többváltozós és automata tesztelési folyamatok metodológiájának kidolgozása és ezek alapján a tesztelési projektek vezetése.
  • A megfelelő tesztelési folyamat végrehajtásának támogatása.
  • Kulcsfontosságú kapcsolattartás az érdekelt felekkel a tesztelemzési folyamat során.
  • A tesztelési tervek és eredmények kommunikációja az egész szervezetben.
  • Erős csapatmunka és kapcsolatok kiépítése az üzleti és a globális csapatokkal (marketing, UI/UX, kreatív, stb).
  • Az eredmények közlése és a sikerek és a kudarcok meghatározása. Az eredmények hatékony megjelenítése a szervezet számára. A KPIok és megoldáscsomagok kidolgozása az eredményeknek megfelelően, folyamatos felülvizsgálat.
  • Befolyásoló tényezők realizálása, s ezek alapján a vezetők és a partnerek felé megoldási ajánlatok javaslata.

Amit elvárunk tőled:

  • Több, mint 4 évnyi szakmai tapasztalat e-kereskedelem, internetes forgalmazás, vagy egyéb B2C területen.
  • Kiváló analitikai készségek, főként web analitikus eszközök használatában és adatelemzések területén.
  • Felsőfokú aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
  • Gazdasági alapdiploma vagy ezzel egyenértékű üzleti tapasztalat.
  • A/B tesztelésben szerzett tapasztalat.
  • Képesség a gyors, multidiszciplináris környezetben való munkavégzésre.
  • Technikai és üzleti tudás hatékony használata, önálló munkavégzés mindkét területen.
  • Magas stressztűrő képesség, valamint a kitűzött célok elérésére magas motiváció építése és fenntartása a csapatban, eredményorientáltság.
  • Nagyon erős, kiváló és asszertív kommunikációs képesség, valamint problémamegoldó készség.
  • Erős analitikus gondolkodás.
  • Megbízhatóság és következetesség.
  • Csapatszellem erősítése.