Gyümölcsöző Együttműködés

Gazdasági és Back Office Vezető

Amit mi biztosan nyújtunk számodra!

  • Változatos projektek – ügyfeleink üzleti profiljai között a dohányipartól a vadvédelmen át a légiforgalomig szinte minden megtalálható.
  • Friss technológiák – megoldásainkat szinte minden esetben a piacon lévő legfrissebb stabil technológiákkal valósítjuk meg, így folyamatosan naprakész és sokoldalú tudással fogsz rendelkezni.
  • Szakmai kihívások – alkalmazásaink között több olyan is található, mely a világon teljesen egyedi igényre nyújt testre szabott megoldást, ezek tervezésének és megvalósításának pedig aktív részese lehetsz. Továbbá hazai és külföldi szakmai konferenciákon részvételi vagy előadói lehetőségek várnak rád (például Azure Redmond Bootcamp).
  • Hatékony fejlődés – tapasztaltabb kollégáink folyamatos mentorálása mellett sokkal gyorsabban bővítheted és mélyítheted szakmai tudásodat.
  • Karrier építés – többszintű, átlátható értékelési rendszer és gyakori értékelések biztosítják, hogy minden visszajelzést megkapj, ami a szakmai előmeneteledet segítheti.

Aminek a fentiek mellett még kollégánkként részese lehetsz:

  • Cégen belüli közösségi élet – közvetlen hangulatú céges rendezvények (happy friday, bográcsozás, disznóvágás, gokart és / vagy bowling verseny, laser tag, csapatépítő kirándulások, céges grill-estek, fakultatív sport és egyéb programok).
  • Rekreáció – pihenősarok babzsákokkal, csocsóasztalokkal és Guitar Hero-val.
  • Gyümölcskeddek – változatos gyümölcsválaszték minden kedden az egészséges életmód jegyében.

Amilyen feladatok várnak rád:

  • A Back Office teljes körű menedzsmentje.
  • Az irodavezető és az asszisztens munkájának koordinálása, felügyelete.
  • Cash flow tervek és különböző riportok készítése.
  • Ügyfélelszámolás.
  • Számlázással kapcsolatos feladatok (számlázás, számlák ellenőrzése, előkészítése, javítása).
  • Banki ügyletek kezelése (betétek, lekötések, devizák kezelése, utalások elvégzése).
  • Szerződések előkészítése aláírásra, azok ellenőrzése.
  • HR folyamatok menedzselése (bérszámfejtés előkészítése, be- és kilépők adminisztrációja).
  • Pályázatokkal kapcsolatos teendők elvégzése (pályázatíróval való kapcsolattartás, kért adatok összeállítása, tenderek teljes körű nyomon követése).
  • Folyamatos kapcsolattartás a cég vezetőségével, bankkal, könyvelővel, jogásszal.

Amit elvárunk tőled:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség.
  • 2 – 3 év releváns vagy hasonló munkakörben eltöltött szakmai tapasztalat (pénzügy, kontrolling).
  • Angol nyelv aktív használata írásban és szóban napi szinten.
  • Excel magas szintű ismerete (függvények ismerete, Pivot tábla használata).
  • Precíz, rendszerezett személyiség magas stressztűrő képességgel.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, küld el önéletrajzod nekünk az allas@grape.hu címre.