DevOps mérnök | Grape

Gyümölcsöző Együttműködés

DevOps mérnök

Amilyen feladatok várnak rád:

  • Fejlesztői és teszt környezetek kiépítése felhőben/on-premises
  • CI/CD pipeline építése és üzemeltetése
  • release management megoldások bevezetése/üzemeltetése
  • egyéb automatizációs feladatok ellátása
  • szakmai kommunikáció fejlesztőkkel, technikai dokumentáció

Amit elvárunk tőled:

  • IT szakirányú végzettség és/vagy 5+ év szakmai tapasztalat.
  • Kubernetes legalább elvi szintű ismerete, gyakorlati Docker ismeretekkel, új környezetek összeállításának képességével
  • CI/CD pipeline tapasztalat Jenkins vagy Azure DevOps alapokon
  • Bash, PowerShell tudás
  • Környezetek kialakítása On-premises és Azure vagy GCP (esetleg AWS) felhős platformokon
  • Verziókezelők ismerete (Git, TFS)
  • Angol nyelvtudás.

Ami előnynek számít nálunk:

  • Security-First szemléletmód
  • Linux, Windows adminisztrátori tapasztalatok
  • Virtualizációs technológiák ismerete (Hyper-V, VMware)
  • C#/Java tapasztalat
  • NoSQL (Redis/Mongo/ElasticSearch) és Relációs adatbázis rendszerek ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, küld el önéletrajzod nekünk az allas@grape.hu címre.