Gyümölcsöző kapcsolat

.NET fejlesztési csapatvezető

Amit mi biztosan nyújtunk számodra!

  • Változatos projektek – ügyfeleink üzleti profiljai között a dohányipartól a vadvédelmen át a légiforgalomig szinte minden megtalálható, emellett projektjeinken a csapatok folyamatos mozgásban vannak, így nem kell tartanod tőle, hogy évekig ugyanazon alkalmazással kell majd foglalkoznod.
  • Friss technológiák – megoldásainkat szinte minden esetben a piacon lévő legfrissebb stabil technológiákkal valósítjuk meg, így folyamatosan naprakész és sokoldalú tudással fogsz rendelkezni.
  • Szakmai kihívások – alkalmazásaink között több olyan is található, mely a világon teljesen egyedi igényre nyújt testre szabott megoldást, ezek tervezésének és megvalósításának pedig aktív részese lehetsz. Továbbá hazai és külföldi szakmai konferenciákon részvételi vagy előadói lehetőségek várnak rád (például Azure Redmond Bootcamp).
  • Hatékony fejlődés – vezető fejlesztőink és tapasztaltabb kollégáink folyamatos mentorálása mellett sokkal gyorsabban bővítheted és mélyítheted szakmai tudásodat.
  • MCP vizsgák – minden kollégánknak ingyenesen biztosítjuk a lehetőséget, hogy Microsoft képzéseken és vizsgákon vehessen részt.
  • Karrier építés – többszintű, átlátható értékelési rendszer és éves értékelések biztosítják, hogy minden visszajelzést megkapj, ami a szakmai előmeneteledet segítheti.

Aminek a fentiek mellett még kollégánkként részese lehetsz:

  • Cégen belüli közösségi élet – közvetlen hangulatú céges rendezvények (happy friday, bográcsozás, disznóvágás, gokart és / vagy bowling verseny, laser tag, csapatépítő kirándulások, céges grill-estek, fakultatív sport és egyéb programok).
  • Rekreáció – pihenősarok babzsákokkal, csocsóasztalokkal és Guitar Hero-val.
  • Gyümölcskeddek – változatos gyümölcsválaszték minden kedden az egészséges életmód jegyében.

Amilyen feladatok várnak rád:

  • A fejlesztői csapat (6 – 8 fő) szakmai vezetése.
  • Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés és technikai alkalmazástámogatás.
  • Adatbázistervezés és – fejlesztés, technikai alkalmazástámogatás szakmai segítése.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel (magyar és külföldi partnerek egyaránt).

Amit elvárunk tőled:

  • Rendelkezz csapatvezetési tapasztalattal és szeress emberekkel dolgozni.
  • Rendelkezz több éves .NET fejlesztési tapasztalattal.
  • Rendelkezz átfogó ismeretekkel a webes technológiák terén (ASP.Net MVC, legalább egy modern Javascript library).
  • Objektum-orientált ismereteid egészüljenek ki strukturált gondolkodásmóddal.
  • Legyen meg a munkád elvégzéséhez szükséges angol nyelvtudásod (szóban és írásban egyaránt).
  • Szeress problémákat megoldani és szakmai szinten kommunikálni.

Ami előnynek számít nálunk:

  • Beható ismeretekkel rendelkezel a Windows platform területén.
  • Gyakorlati és elméleti ismereteid vannak MS SQL alapú üzleti intelligencia megoldásokkal.
  • Felhasználói és fejlesztői tapasztalatod van SharePointtal.
  • Rendelkezel WPF és WCF tapasztalattal.
  • Rendelkezel Microsoft minősítésekkel.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, küld el önéletrajzod nekünk az allas@grape.hu címre.